20.02.2022r., II NIEDZIELA PRZED POSTEM

Hasło tygodnia:   „Dziś, jeśli głos jego usłyszycie, nie zatwardzajcie serc waszych.” Hbr 3,15;

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 27.02.2022r. nabożeństwo o zwykłej porze tj. o godz. 9:00. 

Ze względu na trwające ferie spotkanie konfirmantów i chórek dziecięcy, mają przerwę w swoich zajęciach. 

Za tydzień w niedzielę jednakże odbędzie się już szkółki niedzielnej. 

Także chór mieszany w najbliższy piątek 25 lutego wznawia swoje próby. Wszystkich chórzystów serdecznie zapraszam! 

TVP wróciła do transmisji ewangelickich nabożeństw. Są one transmitowane dwa razy w miesiącu w TVP Kultura o godzinie 8.00. Najbliższe nabożeństwo w niedzielę za tydzień 27 lutego z Cieszyna. Serdecznie polecam. 

W niedzielę za dwa tygodnie 6 marca po nabożeństwie spotkanie rodziców tegorocznych konfirmantów. 

Przypominam także, aby stosować się do obowiązującego nas wszystkich nakazu noszenia maseczek.  

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. 

Polecam także Pamiętnik Ustroński z artykułem o Cisownicy w cenie 30 zł.

Parafia nasza wraz z Parafią w Drogomyślu organizuje Letni obóz (kolonie) dla dzieci i młodzieży 1-10.08.2022 w Jarosławcu nad morzem. Wspaniały ośrodek, w programie wycieczka do Gdańska, do Słupska i na ruchome wydmy, oczywiście także odpoczynek na plaży. Będzie też śpiew, modlitwa i historie biblijne. Koszt całkowity: 1600 zł. (przejazd pociągiem, wyżywienie, wycieczki, wstępy, ubezpieczenie) Dla dzieci od klasy 5 + do młodzieży. Zapisy w zakrystii kościoła.   

Od kilku już lat można odliczyć 1% od podatku dochodowego, na organizacje pożytku publicznego. Jeśli zdecydujemy się na odpis na rzecz Diakonii Kościoła i w zeznaniu wpiszemy cel szczegółowy: Diakonia Parafii Cisownica, wtedy ten odpis wróci do naszej Parafii. 

W tym roku chcemy także serdecznie prosić o wsparcie owym 1% dla naszej parafianki Joanny Zieliny. Przy wyjściu z kościoła znajdują się ulotki z celem zbiórki i numerem KRS. Serdecznie do tego zachęcam. 

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

> Ogłoszenia > 20.02.2022r., II NIEDZIELA PRZED POSTEM