27.02.2022r., ESTOMIHI – I NIEDZIELA PRZED POSTEM

Hasło tygodnia:   Oto idziemy do Jerozolimy, i wszystko, co napisali prorocy, wypełni się nad Synem Człowieczym”               Łk 18,31  

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 06.03.2022r. nabożeństwo o zwykłej porze tj. o godz. 9:00. Będzie to tradycyjnie w pierwszą niedzielę miesiąca nabożeństwo rodzinne. Zapraszam wszystkich rodziców z dziećmi, uczniów, całe rodziny. 

W środę 2 marca, Dniem Pokuty i Modlitwy rozpoczynamy Czas Pasyjny.  Nabożeństwo w kościele o g. 17:00. Serdecznie zapraszam!

W piątek o g. 17:00 zajęcia konfirmantów obu roczników.

Także w piątek o g. 19:00 próba chóru. 

  W sobotę o g. 10:00 próba chórku dziecięcego. 

Wszystkich serdecznie zapraszam! 

W niedzielę za tydzień 6 marca po nabożeństwie spotkanie rodziców tegorocznych konfirmantów. 

Przypominam także, aby stosować się do obowiązującego nas wszystkich nakazu noszenia maseczek.  

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. 

Polecam także Pamiętnik Ustroński z artykułem o Cisownicy w cenie 30 zł.

Parafia nasza wraz z Parafią w Drogomyślu organizuje Letni obóz (kolonie) dla dzieci i młodzieży 1-10.08.2022 w Jarosławcu nad morzem. Wspaniały ośrodek, w programie wycieczka do Gdańska, do Słupska i na ruchome wydmy, oczywiście także odpoczynek na plaży. Będzie też śpiew, modlitwa i historie biblijne. Koszt całkowity: 1600 zł. (przejazd pociągiem, wyżywienie, wycieczki, wstępy, ubezpieczenie) Dla dzieci od klasy 5 + do młodzieży. Zapisy w zakrystii kościoła.   

Do naszej modlitwy pragniemy dołączyć naszych jubilatów, którzy w minionym miesiącu obchodzili swoje jubileusze. Życzymy im Bożego błogosławieństwa i Bożego prowadzenia. Dziękuję także za ofiary złożone przez naszych Jubilatów na cele parafialne.  

Od kilku już lat można odliczyć 1% od podatku dochodowego, na organizacje pożytku publicznego. Jeśli zdecydujemy się na odpis na rzecz Diakonii Kościoła i w zeznaniu wpiszemy cel szczegółowy: Diakonia Parafii Cisownica, wtedy ten odpis wróci do naszej Parafii. 

W tym roku chcemy także serdecznie prosić o wsparcie owym 1% dla naszej parafianki Joanny Zieliny. Przy wyjściu z kościoła znajdują się ulotki z celem zbiórki i numerem KRS. Serdecznie do tego zachęcam. 

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

 

> Ogłoszenia > 27.02.2022r., ESTOMIHI – I NIEDZIELA PRZED POSTEM