Witajcie!

Spotkania młodzieżowe naszej parafii, odbywają się w piątki o 17:30.

Każde spotkanie rozpoczynamy od śpiewu. Mamy kilku muzyków, którzy uatrakcyjniają nasze piosenki. Chyba żadne z nas nie wyobraża sobie młodzieżówki bez tego, bo przecież – 'Kto śpiewa- dwa razy się modli’.

Później słuchamy tematu, który przygotowują członkowie młodzieżówek. Czasem analizujemy opowieści biblijne, czasem oglądamy film i dyskutujemy na ten temat. Jest wiele różnych możliwości ale zawsze naszym celem jest poznawanie Boga i jego zamysłów. Chcemy pogłębiać swoją wiedzę na Jego temat oraz dowiadywać się czego od nas oczekuje.

Po spotkaniu mamy czas wolny. Wtedy możemy porozmawiać ze sobą, nierzadko gramy w różne gry planszowe oraz integracyjne. Chętnie wyciągamy stół do ping-ponga.. W wolne dni wychodzimy razem na boisko pograć w piłkę nożną lub siatkówkę.

Jako, że młodzi ludzie chcą poznawać świat i piękno Bożego stworzenia, organizujemy różne wycieczki i wyjazdy. Byliśmy już w naszych polskich Tatrach, na Mazurach, w Salmopolu, Wapienicy, Gdańsku, Wiśle. W zimowej scenerii spędziliśmy czas w Pisku, w Czechach. W tym roku również organizujemy kolejny wyjazd ?
Chcesz się przekonać jak jest u nas? Zapraszamy w piątek o 17:30! Czekamy na Ciebie!