29.04.2018 – IV Niedziela po Wielkanocy

Hasło tygodnia: „Śpiewajcie Panu pieśń nową, bo cuda uczynił.” Ps. 98,1;

Jeszcze dziś po nabożeństwie odbędzie się spotkanie rodziców tegorocznych konfirmantów.

Porządek nabożeństw:
W niedzielę za tydzień 06.05.2018r., nabożeństwo o zwykłej porze tj. o godz. 9:00. Jak zwykle w pierwszą niedzielę miesiąca będzie to nabożeństwo rodzinne. Szczególnie zapraszam dzieci, uczniów, całe rodziny. Po nabożeństwie w sali parafialnej odbędzie się spotkanie przy kawie i ciastach, które przygotuje nasza młodzież. Ciasta będzie też można nabyć w paczkach do domu na popołudniową kawę. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zapraszam na stałe spotkania:

Ze względu na długi weekend w środę godzina biblijna oraz w czwartek spotkanie koła pań zostają odwołane.
Piątek g. 16:30 spotkanie konfirmantów grupa starsza, g. 17:30 spotkanie młodzieży,  g. 19:00 próba chóru
Sobota g. 10:00 próba chórku dziecięcego.
Serdecznie zapraszam!

Rozpoczęliśmy zbiórkę na BPGA. Nasi rejonowi będą odwiedzać wasze domy. Za każdy złożony dar składam serdeczne Bóg zapłać! Można także wpłacać na konto z dopiskiem BPGA lub w kancelarii parafialnej.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną.

Pragniemy na wiosnę pomalować płot naszego cmentarza. Jest to nasze wspólne miejsce, dlatego zapraszam serdecznie wszystkich mężczyzn do pomocy. Zapisy tych którzy chcą pomóc w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Z wyprzedzeniem podaję, iż w sobotę za dwa tygodnie 12 maja o g. 18:00 pragniemy zorganizować kolejne już spotkanie młodzieży sprzed lat. Spotkanie ma formułę otwartą i mogą przyjść na nie wszyscy także Ci, którzy w tamtych czasach na spotkania młodzieży nie uczęszczali. Serdecznie zapraszam.

Do naszej modlitwy pragniemy dołączyć naszych jubilatów, którzy w minionym miesiącu obchodzili swoje jubileusze. Życzymy im Bożego błogosławieństwa i Bożego prowadzenia. Dziękuję także za ofiary złożone przez naszych Jubilatów na cele parafialne.
Do naszej modlitwy pragniemy też dołączyć tegorocznych maturzystów.
Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

> Ogłoszenia > 29.04.2018 – IV Niedziela po Wielkanocy