25.02.2018r. – II Niedziela Postu

 

Hasło tygodnia:   „Bóg daje dowód swej wielkiej miłości ku nam przez to,  że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł.”  Rz 5,8

Jeszcze dziś po kazaniu spowiedź i Komunia Święta. Do Stołu Pańskiego wszystkich serdecznie zapraszam!

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 04.03.2018r., nabożeństwo o zwykłej porze tj. o g. 9:00. Jak zwykle w pierwszą niedzielę miesiąca będzie to nabożeństwo rodzinne. Szczególnie zapraszam całe rodziny. Po nabożeństwie spowiedź i Komunia Święta, zaś w sali parafialnej odbędzie się spotkanie przy kawie i ciastach.

W najbliższą środę 28 lutego o godz. 17:00 w ramach tygodniowego nabożeństwa pasyjnego, odbędzie się po raz kolejny już nabożeństwo w ramach Światowego Dnia Modlitwy. Kazanie wygłosi diakon Karina Chwastek-Kamieniorz z Goleszowa. Po nabożeństwie spotkanie w sali parafialnej, połączone z degustacja potraw kuchni z Surinamu. Wszystkich, nie tylko kobiety, serdecznie zapraszam!

Zapraszam na stałe spotkania:

Czwartek       g. 16:30 spotkanie koła robótek
Piątek            g. 16:30 spotkanie konfirmantów (grupa młodsza i starsza), 17:30 spotkanie młodzieży, 19:00 próba chóru
Sobota           g. 10:00 próba chórku dziecięcego.
Serdecznie zapraszam!

W najbliższą sobotę  3 marca o g. 16:30 kolejne spotkanie dla młodzieży starszej, młodzieżówki sprzed lat. Wszystkich serdecznie zapraszam.

Do naszej modlitwy pragniemy dołączyć naszych jubilatów, którzy w minionym miesiącu obchodzili swoje jubileusze. Życzymy im Bożego błogosławieństwa i Bożego prowadzenia. Dziękuję także za ofiary złożone przez naszych Jubilatów na cele parafialne.

Przy wyjściu z kościoła polecam literaturę religijną, między innymi książkę: Historia Reformacji tom 2.

Od kilku już lat można odliczyć 1% od podatku dochodowego, na organizacje pożytku publicznego. Jeśli zdecydujemy się na odpis na rzecz Diakonii Kościoła i w zeznaniu wpiszemy cel szczegółowy: Diakonia Parafii Cisownica, wtedy ten odpis wróci do naszej Parafii. Dlatego serdecznie do tego zachęcam. Za wszelkie przekazane kwoty z góry serdecznie dziękujemy.

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

Wspominamy dziś ś.p Helenę Krzywoń zd. Szarzec, która zmarła w miniony poniedziałek 19 lutego w wieku 94 lat. Jej pogrzeb odbył się w miniony czwartek 22 lutego z kościoła w Cisownicy na cmentarz w Ustroniu. Wspominają ją: córka, syn, synowa, zięć, 2 wnuczki, 1 wnuk,  4 prawnuki, bliższa i dalsza rodzina.

> Ogłoszenia > 25.02.2018r. – II Niedziela Postu