03.06.2018 – I Niedziela po Trójcy Świętej

Hasło tygodnia:       „Nie wy mnie wybraliście, ale Ja was wybrałem.”    J 15,16;

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 11.06.2017r., nabożeństwo o zwykłej porze tj. o godz. 9:00. Jak zwykle w drugą niedzielę miesiąca będzie to nabożeństwo spowiednio-komunijne. Wszystkich do Stołu Pańskiego zapraszam.

Także za tydzień o 15:00 nabożeństwo na Spowiedzisku. W tym roku śpiewał będzie nasz    chór, a kazanie wygłosi ks. Marek Twardzik.

Z wyprzedzeniem podaję, iż za dwa tygodnie 17 czerwca pragniemy obchodzić Pamiątkę Poświęcenia naszego Kościoła w Cisownicy. Uroczyste nabożeństwa rozpoczną się o g. 10:00.  Kazania wygłoszą: ks. Dariusz Dawid z Zabrza oraz ks. Michał Matuszek z Bielska.  Zaś o g. 9:00 Poranek Pieśni na którym między innymi zaśpiewa chór z Bielska. Już teraz serdecznie wszystkich zapraszam.

Zapraszam na stałe spotkania:
Środa                   g. 18:00 godzina biblijna
Czwartek             g. 16:30 spotkanie koła robótek
Piątek                   g. 17:30 spotkanie młodzieży, 19:00 próba chóru
Sobota                g. 10:00 próba chórku dziecięcego. Serdecznie zapraszam!

W dniu 05 czerwca o g. 18:00 w Restauracji pod Tułem Jubileuszowa V Kolacja dla Kobiet. Serdecznie zapraszam.

Podziękowania: Zakończyliśmy zbiórkę na BPGA. Za każdy złożony dar składam serdeczne Bóg zapłać! Jeśli ktoś jeszcze nie wpłacił swej ofiary, a chciałby to zrobić, może to uczynić w kancelarii lub wpłacić na konto parafialne z dopiskiem BPGA.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie naszego ubiegłotygodniowego Pikniku Parafialnego. Dziękuję za wkład pracy, za ciasta, losy i wszelkie rodzaje zaangażowania. Podziękowania także dla konfirmantów za ofiarę złożoną przez konfirmantów na kościół.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi.

Przypominam o wpłatach na prenumeratę zwiastuna na II półrocze 2017r.

Tegoroczna sztafeta rowerowa 100 w Wiśle Czarnem ma również wymiar charytatywny. Każda z drużyn może uzyskać status drużyny VIP poprzez zaangażowanie w zbiórkę funduszy na leczenie 3-letniego Przemka Bujoka. W sobotę 16 czerwca przewidziana jest także rywalizacja indywidualna dla dzieci do 13 lat.Oprócz sportu zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie zespołu „Pathliefe” – początek, sobota 16 czerwca 2018 r. Działka przy „Fojtuli” w Wiśle Czarnem. Wszystkie szczegóły na: www.sztafetarowerowa100.pl”

> Ogłoszenia > 03.06.2018 – I Niedziela po Trójcy Świętej