30.09.2018r. – XVIII Niedziela po Trójcy Świętej

Hasło tygodnia: „A to przykazanie mamy od niego, aby ten, kto miłuje Boga, miłował i brata swego.” I J 4, 21;

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień  07.10.2018r., pragniemy obchodzić Dziękczynne Święto Żniw. Nabożeństwo o zwykłej porze  tj. o g. 9:00. Szkółki niedzielnej nie będzie, wszystkie dzieci z tradycyjnymi koszyczkami z darami ziemi spotykają się w sali pod kościołem.

Po nabożeństwie w sali parafialnej śniadanie żniwne połączone z degustacją regionalnych potraw. Stąd prośba dla wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć nas w przygotowaniach, aby zgłaszać chęć przyniesienia regionalnych, domowych produktów w kancelarii parafialnej bądź telefonicznie. Za każdy dar serca serdeczne Bóg zapłać!

Zapraszam na stałe spotkania:

Środa                g. 18:00 godzina biblijna
Czwartek          g. 16:00 spotkanie koła robótek
Piątek               g. 16:30 spotkanie konfirmantów, 17:30 spotkanie młodzieży, 19:00 próba chóru
Sobota              g. 10:00 próba chórku dziecięcego. Serdecznie zapraszam!

W sobotę za dwa tygodnie 13.10 Rada Parafialna organizuje jednodniową wycieczkę do opactwa Tyniec oraz do Krakowa. Koszt ok. 80 zł. Więcej informacji oraz zapisy w kancelarii parafialnej. Można także zapisać się telefonicznie.

W sobotę za tydzień 07.10. planujemy robocze dopołudnie. Pragniemy spotkać się na cmentarzu, aby wywieźć ziemie z kompostownika. Wszystkich chętnych mężczyzn nie tylko z Rady Parafialnej serdecznie zapraszam o g. 9:00. Zaś chłopaków z młodzieży zapraszam również w sobotę o 9:00 do ogrodu parafialnego gdzie będziemy chcieli schować drewno do piwnicy.

Pragniemy dziś prosić o błogosławieństwo i prowadzenie dla naszych Jubilatów z minionego miesiąca. Dziękuję Jubilatom za złożone ofiary na cele parafialne.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi.

 

> Ogłoszenia > 30.09.2018r. – XVIII Niedziela po Trójcy Świętej