13.02.2022r.,  III NIEDZIELA PRZED POSTEM

Hasło tygodnia:     „Nakłoń, Boże mój swojego ucha i usłysz! Nie dla naszej sprawiedliwości zanosimy nasze błagania przed  Twoje oblicze, lecz dla obfitego Twojego miłosierdzia.”      Dn 9,18;

Jeszcze dziś po Życzeniu Pokoju i pieśni spowiedź i Komunia Święta.  Wszystkich do Stołu Pańskiego serdecznie zapraszam.

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 20.02.2022r. nabożeństwo o zwykłej porze tj. o godz. 9:00. 

Ze względu na rozpoczynające się ferie spotkanie konfirmantów, chórek dziecięcy, mają przerwę w swoich zajęciach. Za tydzień w niedzielę nie będzie także szkółki niedzielnej. 

Także chór mieszany ze względu na pandemię koronavirusa postanowił przedłużyć przerwę do 25 lutego. 

Ze względu na wzrosty zachorowań, bardzo proszę, aby stosować się do obowiązującego nas wszystkich nakazu noszenia maseczek.  

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. Do odebrania i nabycia jest także najnowszy numer Zwiastuna. 

Polecam także Pamiętnik Ustroński z artykułem o Cisownicy w cenie 30 zł.

Parafia nasza wraz z Parafią w Drogomyślu organizuje Letni obóz (kolonie) dla dzieci i młodzieży 1-10.08.2022 w Jarosławcu nad morzem. Wspaniały ośrodek, w programie wycieczka do Gdańska, do Słupska i na ruchome wydmy, oczywiście także odpoczynek na plaży. Będzie też śpiew, modlitwa i historie biblijne. Koszt całkowity: 1600 zł. (przejazd pociągiem, wyżywienie, wycieczki, wstępy, ubezpieczenie) Dla dzieci od klasy 5 + do młodzieży. Zapisy w zakrystii kościoła.   

Serdeczne gratulacje dla uczestników diecezjalnego etapu konkursu Sola scriptura. Szczególne gratulacje dla Najmili i Wiktora Brudny za przejście do ostatniego finałowego etapu tego konkursu.  

Od kilku już lat można odliczyć 1% od podatku dochodowego, na organizacje pożytku publicznego. Jeśli zdecydujemy się na odpis na rzecz Diakonii Kościoła i w zeznaniu wpiszemy cel szczegółowy: Diakonia Parafii Cisownica, wtedy ten odpis wróci do naszej Parafii. 

W tym roku chcemy także serdecznie prosić o wsparcie owym 1% dla naszej parafianki Joanny Zieliny. Przy wyjściu z kościoła znajdują się ulotki z celem zbiórki i numerem KRS. Serdecznie do tego zachęcam. 

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

> Ogłoszenia > 13.02.2022r.,  III NIEDZIELA PRZED POSTEM