12.11.2017 – 3 Niedziela przed końcem Roku Kościelnego

 

Hasło tygodnia: „Oto teraz czas łaski, oto teraz czas zbawienia” 2 Kor 6,2;

Jeszcze dziś po kazaniu spowiedź i Komunia Święta. Wszystkich do Stołu Pańskiego serdecznie zapraszam.

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 19.11.2017r., nabożeństwo o zwykłej porze  tj. o g. 9:00. Wszystkich serdecznie zapraszam. 

Zapraszam na stałe cotygodniowe spotkania:

Środa             18:00 godzina biblijna
Czwartek      16:30 spotkanie koła robótek
Piątek            16:30 spotkanie konfirmantów, 17:30 spotkanie młodzieży, 19:00 próba chóru
Sobota          10:00 próba chórku dziecięcego.  Serdecznie zapraszam!

Trwa zbieranie składki kościelnej. Nasi rejonowi jak co roku pukają do waszych drzwi. Składkę można także wpłacać na konto parafialne z dopiskiem: Ofiara na cele kultu religijnego – składka kościelna.

Drodzy! Ta składka jest wyrazem naszej odpowiedzialności za Parafię, dlatego kładę też na nasze serca uchwałę Prawa Kościelnego, która mówi iż składka kościelna powinna wynosić 1% naszego dochodu. Za każdy dar składamy serdeczne Bóg zapłać!

Z wyprzedzeniem podaję, iż tegoroczna Ewangelizacja jesienna odbędzie się w dniach od 24 do 26 listopada. Mówcą będzie ks. Marek Michalik z Wisły Czarnej. Już teraz serdecznie zapraszam.

Wychodząc z kościoła możemy zobaczyć, że tegoroczne drzewo na ogrzewanie sali parafialnej zostało już pocięte, za co serdecznie dziękuję naszemu radnemu panu Jankowi Kłoda. Teraz czeka nas drugi etap – czyli łupanie. Od poniedziałku maszyna do łupania będzie wystawiona na działce, gdyby ktoś chciał pomóc w tej pracy serdecznie zapraszam. Najlepiej dobrać się dwójkami, gdyż to ułatwi obsługę maszyny do łupania. Z góry za pomoc serdecznie dziękuję.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną, nasz nowy Informator parafialny. Polecam także ulotki corocznej akcji: Prezent pod choinkę. Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi.

> Ogłoszenia > 12.11.2017 – 3 Niedziela przed końcem Roku Kościelnego