17.12.2017 – 3 Niedziela Adwentu

 

Hasło tygodnia: „Przygotujcie na pustyni drogę Pańską. Oto wszechmogący Pan przychodzi w mocy.” Iz 40,3.10;

Jeszcze dziś po południu o 15:00 Gwiazdka dla dzieci. Wszystkie dzieci z rodzicami dziadkami serdecznie zapraszam!

Porządek nabożeństw:
W niedzielę za tydzień 24.12.2017r., nabożeństwo poranne o zwykłej porze tj. o g. 9:00. Po nabożeństwo spowiedź i Komunia Święta. Wszystkich do Stołu Pańskiego serdecznie
zapraszam! Zaś wieczorem o g. 22:00 nabożeństwo wigilijne, na które również wszystkich serdecznie zapraszam!
Nabożeństwa w Boże Narodzenie – 10:00, II Dzień Świąt B.N – 9:00.

W środę o g. 17:00 tygodniowe nabożeństwo Adwentowe. Kazanie wygłosi ks. Łukasz Stachelek z Goleszowa. Będzie to nabożeństwo spow.-komunijne. Serdecznie zapraszam!

Zapraszam na stałe spotkania:
Piątek 16:30 spotkanie konfirmantów grupy starszej i młodszej, 17:30 spotkanie młodzieży – wigilijka, 19:00 próba chóru
Sobota 10:00 próba chórku dziecięcego Serdecznie zapraszam!
Centrum Misji i Ewangelizacji serdecznie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na Rodzinne Spotkanie Świąteczne, które odbędzie się w drugi dzień świąt, 26 grudnia o godz. 16.00 w Teatrze w Cieszynie. W programie m.in.: spektakl familijny „Królowa Śniegu” w wykonaniu Polskiej Sceny Bajka z Czeskiego Cieszyna oraz wspólne kolędowanie, zwiastowanie Słowa Bożego i czas na rozmowy przy kawie i herbacie. Bilety do nabycia w księgarni „Warto” w Cieszynie oraz w teatrze na pół godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Powoli kończymy zbieranie składki kościelnej. Za każdy dar składam wraz z Radą Parafialną serdeczne Bóg zapłać!

Przy wyjściu z kościoła polecam literaturę religijną. Tradycyjnie w czasie Adwentu prowadzimy zbiórkę Adwentowo-godową na światło.
Można nabywać też opłatki wigilijne, świece WDPD,(5 zł i 15zł), są także Kalendarze Książkowe (32 zł) wraz z dodatkiem Z Biblią na co dzień (13 zł). Można także wpłacać na prenumeratę Zwiastuna cały rok 110 zł/ pół roku 55zł. Bardzo serdecznie polecam dwa kalendarze ścienne: nasz Parafialny Kalendarz 2018. (15zł) oraz Kalendarz wydany przez naszego parafianina p. Zbyszka Dorighi z pięknymi zdjęciami, które sam wykonał (25 zł). Serdecznie polecam.
Jeśli są osoby, które znacie, które nie mogą przyjść do kościoła, a chciały by przyjąć komunię domową, bardzo proszę o zgłoszenie takiego zapotrzebowania.
Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy
bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

Informacja dla rejonowych: W czwartek po południu będą do odebrania tradycyjne strucle dla naszych seniorów.

> Ogłoszenia > 17.12.2017 – 3 Niedziela Adwentu