Błogosławieństwo pierwszoklasistów – 09.09.2018 r.

 

Jak co roku pociąg szkolny znów, po dwóch miesiącach postoju na stacji WAKACJE, wyruszył w podróż po wiedzę, naukę i mądrość szczególnie tę życiową. Większość z uczniów będzie kontynuować swoją szkolną podróż, ale niektórzy tzn. pierwszoklasiści dopiero ją zaczynają. Dlatego jak co roku w niedzielę 9 września podczas nabożeństwa odbyło się błogosławieństwo pierwszoklasistów. Pierwszy raz mury szkoły z naszej Parafii przekroczyli: Amelia Adamczyk, Mateusz Badura, Marek Cieślar, Marcel Kobiela, Kajetan Kurdun, Paweł Macura, Bartosz Miechowski, Szymon Pustelny, Sonia Szturc, Marta Sztwiertnia. Ponadto pobłogosławieni zostali: Nikodem Cieślar, Wiktoria Gajdzica, Filip Heczko, Paweł Jaroszewicz, Lidia Lipowczan, z Parafii w Goleszowie, ale uczniowie Szkoły w Cisownicy.

Drodzy uczniowie: „Dobrej, szczęśliwej podróży!” Tego życzymy wam wszystkim! I pamiętajcie, że jest ktoś, kto chce razem z Wami w tę szkolną podróż się udać. Jest nim Jezus Chrystus. Nie zapominajcie o NIM!!! Weźcie Go ze sobą w podróż. Spotykajcie się z Nim w szkole na lekcjach religii, na chórku dziecięcym, na spotkaniach konfirmantów, na spotkaniach młodzieży, na nabożeństwach, na szkółkach niedzielnych, a w ciągu całego roku na codziennej modlitwie rano i wieczorem czy na codziennej lekturze Biblii.

Pamiętajcie jeśli Jezus będzie Waszym towarzyszem podróży to będzie ona dobra, miła, szczęśliwa i bezpieczna. I niech tak właśnie będzie, aż do następnych Wakacji.

> Aktualnosci > Błogosławieństwo pierwszoklasistów – 09.09.2018 r.