25.04.2021 r. – III po Wielkanocy – Jubilate

Hasło tygodnia:     „Jeśli ktoś jest w Chrystusie nowym jest stworzeniem. Stare przeminęło oto wszystko stało się nowe.” II Kor 5,17;

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 02.05.2021r. nabożeństwa o godz. 9:00 oraz o g. 11:00. Serdecznie zapraszam! Przez cały czas można się zapisywać na nabożeństwa dzwoniąc lub wysyłając sms. Szkółka niedzielna na razie jest zawieszona.

Jeszcze dziś, o godzinie o g. 15:50 w programie 3 TVP nabożeństwo z kościoła w Rawie mazowieckiej. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. Jest także najnowszy numer Informatora Parafialnego, po raz pierwszy cały w kolorze. Cena niezmiennie taka sama.

Do naszej modlitwy pragniemy dołączyć naszych jubilatów, którzy w minionym miesiącu obchodzili swoje jubileusze. Życzymy im Bożego błogosławieństwa i Bożego prowadzenia. Dziękuję także za ofiary złożone przez naszych Jubilatów na cele parafialne.

Rozpoczęliśmy zbiórkę na BPGA. Nasi rejonowi będą odwiedzać wasze domy. Za każdy złożony dar składam serdeczne Bóg zapłać! Można także wpłacać na konto z dopiskiem BPGA lub w kancelarii parafialnej.

W niedzielę 20 czerwca chcemy obchodzić Jubileusz 40–lecia naszego kościoła. Na tę okazję pragniemy dokończyć malowanie kościoła, odnowić prezbiterium, wykonać remont łazienek pod kościołem, uporządkować terenu wokół kościoła. Ofiary na ten cel można wpłacać na listę przy wyjściu z kościoła, a także wpłacać na konto parafialne. Za każdy dar serca serdeczne Bóg zapłać.

 Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

> Ogłoszenia > 25.04.2021 r. – III po Wielkanocy – Jubilate